sklep

Obecnie firmą kieruje Jarosław Kozłowski, a firma nosi nazwę „Maison Polska”. Kierunek produkcji praktycznie nie uległ zmianie, firma nadal zajmuje się stolarstwem budowlanym

Począwszy od okien, drzwi, schodów, podłóg, boazerię po więźbę dachową.

Obecny właściciel zatrudni 15 pracowników, a sam oprócz obowiązków związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem zajmuje się także jego finansami.

Poszukiwaniem nowych klientów zajmuje się przedstawiciel handlowy.

Zatrudnienie w firmie zatem oznacza, że firma w świetle ustawy o swobodzie działalności gospodarczej należy do kategorii małych firm.
Przedsiębiorstwo za główny cel stawia sobie zadowolenie klienta. Firma dociera ze swoją ofertą do coraz szerszej grupy odbiorców. Podstawowym celem jej działalności jest zyskanie uznania wśród swoich klientów oraz zajęcie jak najlepszego miejsca w rankingach firm zajmujących się stolarstwem budowlanym.

Filozofia firmy „Maison Polska” prowadzenia działalności głosi, że tylko poprzez spełnienie oczekiwań klientów, dotarcie od ich preferencji i jak najlepsze zaspokojenie ich potrzeb można osiągnąć korzyści zarówno w postaci zysku finansowego jak i te w postaci dobrej opinii wśród klientów.

Firma Maison Polska to uznany na rynku krajowym producent wysokiej jakości okien drewnianych oraz drzwi, schodów i parapetów. Dynamicznie rozwijający się od kilkunastu lat zakład zatrudnia wysokiej klasy pracowników oraz współpracuje z wieloma polskimi i zagranicznymi firmami, dostarczającymi elementy wykończeniowe do okien i drzwi. Drewno wykorzystywane w produkcji poddawane jest obróbce w nowoczesnych suszarniach i parzelniach , dzięki czemu jest trwałe. Odbiorcami naszych produktów są firmy budowlane, instytucje publiczne, klienci indywidualni na terenie całego kraju. Celem firmy jaki sobie postanowiliśmy to zadowolenie i bezpieczeństwo klienta. Stawiamy na jakość, trwałość i elegancję naszych produktów.